Přejít na obsah
Tel.: +420 603 784 720
Nezávazná poptávka

Mobilní tryskání a sanace betonu

Tryskání vodním paprskem

Nabízíme tryskání vysokotlakým vodním paprskem o síle až 2.800 bar, ke kterému využíváme špičkové stroje Hammelmann a Falch. Vysokotlaký vodní paprsek je nejuniverzálnější metodou pro přípravu betonového podkladu. Má ale mnohem širší využití jak ve stavebnictví, tak v různých odvětvích průmyslu.

tryskání betonu20160308_085930Sanace neboli tryskání vodním paprskem ocelových či betonových konstrukcí je velice progresivní metodou sanačních prací. K tryskání se využívá vysokotlaký vodní paprsek tlaku až 2800 bar, který zajišťuje nejvyšší stupeň přípravy betonového povrchu. Tlak vodního paprsku závisí na druhu, stavu a hloubce odstraňované vrstvy a narušení betonu. Vysokotlaké čištění ploch, součástí a zařízení vodním paprskem. Odstraňování starých nátěrů po celé ČR.

  • tryskání betonových konstrukcí
  • tryskání ocelových konstrukcí
  • čištění průmyslových podlah
  • čištění strojních dílů
  • čištění silnic a dopravního značení
  • tryskání fasád
  • čištění nádrží
  • čištění průmyslových technologií

 

Abrazivní tryskání

Základní přípravu kovových materiálů k dalšímu ošetření provádíme  pomocí mobilní tryskací jednotky přímo na místě (mobilní tryskání). Standardní kvalitou je očištění povrchu na stupeň čistoty Sa 2, Sa 2,5 a Sa 3 dle požadovaných parametrů tryskání a tryskacího prostředku. Předepsaný stupeň očištění je volen v souladu s požadavky následných ochranných systémů.

Preferujeme tryskání kdykoli to technické a technologické možnosti dovolují, neboť správnou volbou tryskacích prostředků zároveň dosahujeme drsnosti povrchu požadované výrobci nátěrových hmot.

Pískování kovů je nejúčinnější metodou, jak z materiálu odstranit staré nátěry nebo rez. Proto se pískování kovů doporučuje zejména před aplikací nátěrů. Bez odborného pískování kovů nelze zajistit kvalitu jejich dalšího ošetření.

Více informací Vám poskytne:

Michal Albrecht

ředitel společnosti

+420 603 784 720

albrecht@almitech.cz

Pokud máte zájem o naše služby vyplňte poptávkový formulář Poptávkový formulář